Eesti keel English Pусский

Traadita kohtvõrgu kasutuselevõtt on üks murrangulisi saavutusi IT arengus. Vabanemine Etherneti kaablist muutis põhjalikult arvutite jt seadmete kasutusvõimalusi nii kodus kui ka kontoris. Traadita võrk on kuluefektiivne ja lihtne kasutada.
Suurimad Võrguvara ehitatud traadita võrgud sisaldavad üle 200 tugijaama. Oleme rajanud ka laserlinkidel tuginevaid varuühendusi, mis tagavad info liikumise siis, kui näiteks kaabel kogemata lõhutakse.

WiFi võrgud

Äriklassi WiFi lahendus võimaldab:

  • Juhtmevaba ühendust
  • Turvalist ligipääsu nii kohtvõrku kui ka Interneti
  • WiFi ühendust suure kasutustiheduse juures
  • Kaabelühendusega võrdväärset kiirust

Võrguvara pakub WiFi lahendusi mitmelt tootjalt. Kui teil on olemas FortiGate tulemüür, siis on võimalik kasutada seda WiFi kontrollerina, mis võimaldab keskhallata Fortineti pääsupunkte (FortiAP) ning ühest kohast samade reeglite alusel hallata nii kaabliga kui kaablita ühendatud kasutajaid. Tulemüüri puudumisel saame teid selles osas loomulikult abistada.

Suurel osal juhtudest osutub sobivaimaks WiFi turu liidri Aruba Networksi lahendus. Aruba Instant lahenduse pääsupunktidele on WiFi kontroller juba sisse ehitatud. Pärast ühe pääsupunkti seadistamist ja võrku ühendamist saavad samasuguse seadistuse ka kõik ülejäänud pääsupunktid. Aruba oluliseks eeliseks on ka Clearpass, mis annab tundmatutele seadmetele, mida võrgustik autentida ei suuda, ajutise juurdepääsu võrku. Nii saab lihtsalt reguleerida kasutaja ligipääsu ja õigusi.

Lisaks Aruba Networksile ja Fortinetile on Võrguvara portfellis ka Extreme Networksi WiFi lahendus IdentiFi, mida kasutavad täna näiteks väga suure hulga WIFi kasutajatega NFL-i staadionid USA-s.

Tule, küsi endale parim lahendus Võrguvarast!

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

Aruba Networks Extreme Networks Foritnet Juniper Networks Ruckus
YubicoNetavisLastlineJuniper NetworksObserveITVMwareBrocadeBluecat NetworksA10TrendMicroCheck PointBarcoAirwatchFireEyeDigiIBMPulse SecureFortinetHPECarbon BlackGemaltoCiscoMazeboltDynatraceAdvaTripwireMicrosoftExtreme NetworksQRadar