Eesti keel English Pусский

ADC (Application Delivery Controller) ja AppFW

Application Delivery Controller on vajalik kliendile, kelle ärikriitilised veebirakendused peavad alati töötama ja kasutama serveriressurssi optimaalselt.  ADC kindlustab selle, et rakendused töötavad nii, nagu vaja, andmed on alati kättesaadavad ja jõudluse probleemid tuvastatakse ja parandatakse juba enne, kui kasutaja sellest teada saab.

ADC tooteid nimetavad erinevad tootjad erinevalt. Võrguvara portfellis on kahe tootja - Riverbed ja Fortinet - ADC tooted, mida nimetatakse vastavalt Riverbed Application Performance Platform ja FortiADC.

Võrgurakenduste turve

Võrgurakenduste turve võimaldab:

  • Optimeerida veebirakenduste ressurssi kasutust
  • Ennetada jõudluse probleeme
  • Tõkestada veebirakendustele mõeldud ründeid

Tänapäeval kasutavad ja arendavad paljud ettevõtted rakendusi, mis asuvad rohkemvõi vähemavalikes pilvedes ning on potentsiaalsed rünnakute sihtmärgid.

Aplikatsiooni tulemüür, veebiaplikatsiooni tulemüür või ingliskeelselt Web Application Firewall kaitseb veebipõhiseid rakendusi ja internetti suunatud andmeid erinevate rünnete eest. Rakenduste tulemüürid on mõeldud ettevõttesiseses, avalikus või hübriidpilves mõeldud rakenduste turvamiseks ning võimaliku ärikriitilise info lekke ennetamiseks.

Võrguvara AS portfellis on Riverbed ja Fortinet Web Application Firewall tooted.

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

Fortinet Riverbed
HPEFortinetQRadarBrocadeDigiGemaltoBluecat NetworksCarbon BlackIBMExtreme NetworksNetavisCheck PointBarcoMicrosoftAdvaA10VMwareFireEyeCiscoMazeboltTrendMicroYubicoLastlineDynatraceJuniper NetworksPulse SecureTripwireObserveITAirwatch