Eesti keel English Pусский

Virtuaalvõrgud (IPSec, SSL VPN)

Tänapäeval, kui  kõikjal on võimalik internetti pääseda, on tihtipeale vaja tööd teha ka kontorist eemal olles. Selleks, et teha kaugtööd turvaliselt kontorist väljaspool, on vaja ligi pääseda ettevõtte sisevõrgule ja serveriressursile. Turvatud suhtlus ettevõtte võrkude, partnerite ja mobiilsete töötajate vahel on muutunud olulisemaks kui iial varem.

Virtuaalvõrgud

Virtuaalvõrgud võimaldavad:

  • Krüpteeritud kaugligipääsu ettevõtte ressurssidele
  • Kontrolli kaugtöötaja arvuti turvalisuse üle
  • Olla oma töös asukohast sõltumatu

VPN tehnoloogia võimaldab ettevõttel luua turvalised ühendused ja andmete privaatsuse mitme võrgu ja hosti vahel, kasutades IPSec ja  Secure Socket Layer (SSL) VPN protokolle. Mõlemad VPN teenused  krüptivad ja dekrüptivad võrguliikluse.

IPSec VPN tunneldamist teostatakse tavaliselt OSI mudeli kolmandal või madalamal kihil. Et tagada kaugligipääs, luuakse krüpteeritud ühendus kaugsõlme ja sisevõrgu vahel.

SSL VPN konfiguratsioone on lihtsam üles seada ja kasutusele võtta, kuna need toimivad OSI mudeli kõrgeimates kihtides, sõltumata kasutatavast võrgu arhitektuurist.

Võrguvara  pakutav  Fortineti IPSec ja SSL VPN tehnoloogiad FortiGate platvormidel on tihedalt integreeritud teiste turvafunktsioonidega, nagu viirusetõrje, veebifilter ja ründetõrje, pakkudes täielikumat kaitset kui ainult VPN-i jaoks mõeldud seadmed.

Töökindla ja turvalise kaugtöö juhatab kätte Võrguvara.

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

Fortinet Juniper Networks
IBMTrendMicroDynatraceVMwareObserveITCarbon BlackPulse SecureLastlineMicrosoftFireEyeAirwatchBarcoCiscoFortinetDigiAdvaHPECheck PointBrocadeJuniper NetworksNetavisExtreme NetworksBluecat NetworksMazeboltTripwireGemaltoYubicoQRadarA10