Eesti keel English Pусский

Milline pilt kuvatakse inimesele silme ette, kui öeldakse sõna „videovalve“? Tihti kujutatakse siiani ette valvuriputkas virvendava kineskoopmonitori ees istuvat „videovalvurit“, kes pingsalt ekraani jälgib, et sealt midagi ebatavapärast või seadusevastast tuvastada.

Videovalve/video analüüs

Tark IP valve võimaldab:

  • Kasutada olemasolevat võrguarhitektuuri videovalveks
  • Kasutada salvestusressurssi säästlikult
  • Automatiseerida analüüsi protsessi
  • Juhtida äriprotsesse

Tänaseks on videovalve juba mõnda aega kolinud IP-põhiste süsteemide peale, millel on palju eeliseid analoogsüsteemide ees. Mõne IP-valve tarkvara võimalused on omakorda oluliselt laiemad kui teistel. Võrguvara partneri NETAVIS Software GmbH tooted on üheks selliseks näiteks.

Netavis oma Observer tarkvaraga on paljuski serveripõhise IP videovalve pioneer. Tarkvara võimaluste nimekiri on väga pikk, kuid eraldi äramärkimist väärivad kindlasti näiteks iCat Video Analytics, auto registrinumbri tuvastus CarReader, vanuse ja soo tuvastus ning loomulikult integreeritavus väliste süsteemidega. Eraldi on Netavisel saada Traffic moodul, mis on mõeldud just erinevate liiklussõlmede täpseks jälgimiseks ja analüüsiks.

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

Netavis
IBMQRadarDynatraceJuniper NetworksMicrosoftBarcoPulse SecureYubicoBrocadeCheck PointGemaltoFireEyeBluecat NetworksTrendMicroLastlineAirwatchA10VMwareCiscoFortinetTripwireObserveITNetavisCarbon BlackHPEMazeboltExtreme NetworksAdvaDigi