Eesti keel English Pусский

Võrgu perimeetri kaitsel on väga oluline roll andmete turvalisuse ja terviklikkuse tagamisel, kuid viimase aja ohtusid silmas pidades ei ole see enam kaugeltki piisav. Kriitiliste andmete krüpteerimine on vajalik. Kui andmed on krüpteeritud, on väga oluline kuidas krüptovõtmeid generereeritakse, hallatakse ja säilitatakse. Siin tuleb mängu Võrguvara hea partner Safenet / Gemalto. 

 

Turvaline allkirjastamine

Turvaline allkirjastamine võimaldab:

  • Tagada andmete turvalisuse ja terviklikkus
  • Andmeid krüpteerida
  • Genereerida krüptovõtmeid
  • Hallata krüptovõtmeid
  • Säilitada krüptovõtmeid

Safenet ja Gemalto

Gemalto on juhtiv küberturbe lahenduste tootja maailmas ja üks nimedest, mis on seotud ka Eesti E-edulooga. Eesti digitaalallkirja ja eID eduloo kirjelduse leiab ka täna Gemalto veebilehelt.

 Täna on Gemaltol ja Gemalto poolt 2015. aastal ostetud Safenetil oluline roll X-Tee uuele versioonile üleminekut planeerivatele organisatsioonidele. Uue versiooni nõuetele vastamiseks peab infrastruktuuri kuuluma ka turvalise allkirjastamise seade (SSCD ehk Secure Signature Creation Device või QSCD ehk Qualified Signature Creation Device). Gemalto / Safenet on maailma juhtiv SSCD seadmete tootja ning Eesti Riigi Infosüsteemide Ameti (RIA) tellitud uuringu raames on nende seadmed ka põhjalikult testitud.

 Vastava uuringu tulemused ja vastused X-Tee versioon 6 kohta leiate RIA kodulehelt.

Võrguvara, Safenet ja Gemalto

Võrguvara on Gemalto ametlik partner ja edasimüüja. Koostöö ja partnerlus Safenetiga ulatub juba pea 10 aasta taha. Oleme tehniliselt sertfitseeritud ning pakume alati müüdavatele lahendustele ka esmatasandi tehnilist tuge. Samuti aitame disainida lahendust ning oleme toeks implementeerimisel. Kui tunnete huvi Gemalto lahenduste vastu, jätke siia oma kontaktandmed ja me võtame teiega ühendust esimesel võimalusel. Kui soovite kiiremat kontakti, helistage julgelt meie müügimeeskonna liikmetele. 

 

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

Gemalto Safenet
CiscoFortinetA10VMwareQRadarExtreme NetworksMicrosoftAirwatchAdvaGemaltoNetavisCheck PointMazeboltCarbon BlackBluecat NetworksTrendMicroBarcoJuniper NetworksPulse SecureYubicoTripwireLastlineIBMDigiFireEyeBrocadeHPEObserveITDynatrace