Eesti keel English Pусский

Mõned tehnoloogilised lahendused on iga ettevõtte tegevuseks hädavajalikud. Tihti ei ole need aga otseselt seotud ettevõtete tegevusvaldkonna, teadmiste ja oskustega. See tähendab, et nende lahenduste ülesehitamiseks, haldamiseks ja hooldamiseks tuleb üleval pidada selleks spetsiaalselt palgatud personali. Kuna meie ettevõtete keskmine suurus tingib selle, et taoline tugipersonal ei saa kunagi olla efektiivselt koormatud, siis ei arene ega säili ka oskusteave piisavalt heal tasemel. Lõpptulemus on kallis ja ebaefektiivselt toimiv, vaid kaudselt põhitegevusega seonduv lahendus. Sellisel juhul on otstarbekas osta ettevõtte tegevust toetav lahendus sisse teenusena oma ala asjatundjatelt.

Taristu teenusena

Teenusepõhine lähenemine võimalab: 

  • Kasutada kõrgtasemel lahendusi paindlikult
  • Hoida kokku tööjõukuludelt
  • Kasutada tipptasemel oskusteavet inimesi palkamata
  • Suurendada või vähendada lahenduse keerukust vastavalt vajadusele

Võrk ja võrguturve on Võrguvara põhitegevus

Kõik, mis seondub arvutivõrkude ja nende turvalisusega, on Võrguvara põhitegevus juba üle 20 aasta. Meie pikaajaline kogemus ja igapäevane aktiivne tegevus kümnete, et mitte öelda sadade arvutivõrkude ülesehitamisel, haldamisel ning monitoorimisel tagab selle, et meie teadmised ja oskused on pidevalt ajakohased ning kõrgeimal tasemel.
Oleme turule toonud 2 standardset võrgutaristu teenust, mida on lihtne tellida, lihtne laiendada ja vähendada ning mis peamine – mis on väga kuluefektiivsed. Seejuures oleme alati valis kujundama teenuse ka rätsepalahendusena, kui meie paketid ei vasta teie vajadustele.

 

Wara Security As A Service

Võrguvara võrguturbe- ja tulemüüri teenus, mis sisaldab maailma juhtiva Unified Threat Management lahenduste tootja Fortinet äriklassi riistvara ja turbeteenuseid, kohapealset eestikeelset WarCare tugiteenust ning rikke korral seadmete vahetust 24h jooksul.

Lahendus võimaldab näiteks monitoorida, keelata, piirata võrgus kasutavaid rakendusi ja veebilehti, teha pahavara kontrolli võrgu perimeetril, kaitsta võrku erinevate rünnete eest jpm. Lisaks on teenuse hinnas ka Fortineti pilve sandbox. Sandbox tehnoloogia on täna üks väga väheseid tehnoloogiaid, millest on abi krüptovara tõkestamisel.

Teenuse hind alates 99 eurot kuus.

 

Wara WiFi As A Service

Võrguvara WiFi teenus sisaldab äriklassi AC-standardi WiFi tugijaamasid, WaraCare eestikeelset tugiteenust, perioodilist tehnoloogiauuendust ja rikke korral seadmete vahetust 24h jooksul.

Lahendus on üles ehitatud ühe maailma juhtiva võrguturbe tootja Fortineti uusimatele tugijaamadele.

 Teenuse hind alates 25 eurot kuus ühe tugijaama kohta. Miinimum tugijaamade kogus on 3.

 Võta meiega ühendust ja liigu kuluefektiivsele teenuspõhisele mudelile juba täna!

 

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

GemaltoFortinetA10VMwareDynatraceBrocadeTrendMicroCarbon BlackTripwireLastlineQRadarIBMCiscoYubicoObserveITBluecat NetworksCheck PointMicrosoftHPEDigiNetavisJuniper NetworksExtreme NetworksMazeboltFireEyeAirwatchBarcoAdvaPulse Secure