Eesti keel English Pусский

NGIPS (Next-Generation Intrusion Prevention System)

IPS - Intrusion Prevention System ehk ründetõrje on funktsionaalsus, mis leidub täna suuremas osas uue generatsiooni tulemüüride ja UTM seadmetes.

Enamikele väikestele, keskmistele ja vahel ka Eesti mõistes suurtele ettevõtetele on nendes seadmetes sisalduv kaitse ja funktsionaalsus piisav, juhul kui on valitud õige ja usaldusväärne tulemüür. Kui aga nõudmised turbele on suuremad ning risk kõrgetasemeliste rünnakute (ATP - advanced persistant threat) ohvriks langeda tajutavam, siis vajate midagi enamat ning mängu tuleb uue generatsiooni ründetõrje, mille turuletuleku on tinginud just ohumaastiku muutumine ning ATP-de üha suurem levik.

Võrguvara portfelli kuuluvad NGIPSi tipplahendused HP Tipping Point-ilt. Küsi julgelt lisa.

Sissetungitõrje 

Sissetungitõrje võimaldab:

  • Võrguliikluse kontroll aplikatsiooni tasemel
  • Konteksti ja sisu teadlikkust
  • Rünnete tuvastamist ja tõkestamist

ATP (Advanced Threat Protection) - Sandbox

Arvutivõrkudes levivad ohuallikad on oluliselt arenenud ja arenevad järjest kiiremini. Mida enam on ettevõtte või asutuse võrgus informatsiooni, millel on väärtus, seda enam on tal põhjust valmistuda uue generatsiooni ohtudeks, mida tihti nimetatakse Advanced Persistant Threats või lühendatult APT.

APTd on ründed, mis on suunatud konkreetse institutsiooni, ettevõtte või isiku vastu. Need on väga kõrgtasemelised, üha enam esinevad rünnakud, mis läbistavad tavapärased turvameetmed küllalt lihtsasti.

Kuigi uue generatsiooni tulemüürid, IPS-id, aplikatsiooni whitelisting/blacklisting, network access control, mobiiliseadmete kontroll jms on kõik esmavajalikud, võib neist kõrgema turvataseme saavutamiseks jääda väheks ja rünnete takistamiseks on vaja lisada täiendav meetod - sandboxing.

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

FireEye Fortinet Fortinet HP Juniper Netwroks
HPEPulse SecureA10TripwireDynatraceMicrosoftFireEyeCheck PointMazeboltBarcoBrocadeAdvaNetavisObserveITDigiFortinetIBMBluecat NetworksGemaltoExtreme NetworksQRadarTrendMicroAirwatchJuniper NetworksLastlineYubicoCiscoCarbon BlackVMware