Eesti keel English Pусский

Kuna kogu töö toimub tänapäeval võrgus, on korralik ja turvaline võrk ettevõtte jaoks kriitilise tähtsusega. Võrkude projekteerimise ja rajamise kogemusi on Võrguvaral rohkesti – alates paari büroo vahelisest võrgust, lõpetades Eesti suurimate ning Balti riikides peakontoreid ja sadu harukontoreid ühendavate võrkudega. Oma klientide vajaduste rahuldamiseks on meil portfellis mitmeid tootjaid.

Ruuterid ja kommutaatorid

Ruuterid ja kommutaatorid võimaldavad:

  • Erinevate kohtvõrkude omavahelist suhtlemist
  • Ühendada seadmed ühtseks kohtvõrguks
  • Projekteerida erineva topoloogiaga infovõrke

Extreme Netwroks’i poolt  pakutav haldustarkvara aitab rakendusi ja teenuseid mõtestatult juhtida ning  suurendab seeläbi  võrgu väärtust. Nii saavad suurettevõtted ja teenusepakkujad, kelle jaoks suur jõudlus on äärmiselt oluline, koostoimivat kõne-, video- ja andmesidet toetavaid võrke hõlpsamini turvata. Nutikust aitab suurendada laiendatav, paindlik ja turvaline protokollipõhine sidevõimalus, mis lubab seadmetel üksteisega suhelda.

Teise tootja, Juniper Networksi, suure jõudlusega võrguinfrastruktuur aitab ettevõttel luua teenuste ja rakenduste ühes võrgus kasutuselevõtmise kiirendamiseks hea reageerimisvõimega ja usaldusväärse keskkonna.

Lisaks eelmainitule leidub Võrguvara portfellis kunagise Nortel Networksi toote edasiarendamisega tegelev Avaya, kellel on väga hea ja lihtne veebipõhine haldustarkvara.

Võrguvara projekteeritud Eesti suurimad kohtvõrgud ühendavad tuhandeid töökohti ning sisaldavad sadu kilomeetreid kaableid. Kui sinul on vaja oma võrku arendada, küsi abi Võrguvarast!

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

Avaya Extreme Networks HP Juniper Networks
BrocadeA10Juniper NetworksBarcoDigiMazeboltMicrosoftTrendMicroCarbon BlackVMwareBluecat NetworksHPEFortinetExtreme NetworksCheck PointObserveITIBMTripwireGemaltoCiscoFireEyeDynatraceAirwatchLastlineNetavisYubicoQRadarAdvaPulse Secure