Eesti keel English Pусский

Raiwo Mikkov

Töötan Võrguvaras alates firma loomisest aastal 1995. Projektijuhina on tegevusvaldkonnaks  kõik, mis seondub müügiprotsessiga, alates lahenduse kavandamisest ja  müügipakkumiste vormistamisest kuni projekti lõpliku realiseerimiseni. Kuigi aastatega on tulnud palju kogemusi, on  pidev enesetäiendamine möödapääsmatult vajalik. Täiendõpe on Võrguvaras töötamise loomulik osa, sest  kiiresti arenevas IT valdkonnas on see ainus võimalus, et arengutega kaasas käia.  Eesmärgiks on olla asjalikuks ja usaldusväärseks IT ala nõustajaks ja lahenduste pakkujaks oma klientidele.  Tore, et Võrguvara on suutnud kenasti ajaga kaasas käia ning saavutanud  soliidse positsiooni meie IT –turul. Loodan, et minulgi on selles oma osa.

Sõbralikus ja üksteist toetavas ja tulemuslikule tööle orienteeritud kollektiivis on hea töötada ja noored kolleegid annavad oma entusiasmiga selleks motivatsiooni juurde. Professionaalsus, teadmistepõhised lahendused  ja tööalane tegutsemisvabadus – see pakub pinget.

Koduks on Tallinna lähedal asuv maamaja. Mulle meeldib kena maakodu ja selle ümber askeldamine. See pakub rahuldust, kuigi võtab küllalt suure osa töövälisest ajast.  Need kodused tegevused võib ühtlasi hobide hulka lugeda, kuid hobisid on teisigi. Oma passi uurimine  kindlasti nende hulka  ei kuulu. Mängin parem tennist või snuukrit.  Hiljaaegu sai ka mõned golfilöögid tehtud. Eks aeg näitab, millega see lõpeb.

GemaltoNetavisVMwareCheck PointBarcoMicrosoftFortinetCarbon BlackTripwireYubicoBluecat NetworksLastlineExtreme NetworksTrendMicroDarktraceQRadarMazeboltAirwatchHPECiscoDynatracePulse SecureJuniper NetworksBrocadeFireEyeAdvaObserveITA10DigiIBM