Eesti keel English Pусский

Mida teha, kui on vaja kasutada kettaruumi ja arvutiressurssi, kuid pole käepärast sobivat andmehoidlat ja serverit või pole piisavalt raha nende soetamiseks?

Pilvelahendused

Pilvelahendus võimaldab:

  • Vältida investeeringuid riistvarasse
  • Prognoosida kulusid
  • Lihtsustada teenuste kasutamist

Lahendus on lihtne – võib osta vajaliku ressursi teenusepakkujalt. Kasutaja saab oma käsutusse vajaliku kettaruumi, sobiva võimekusega virtuaalse arvutipargi ning kaugligipääsu sellele. Nii on võimalik kiiresti laiendada oma teenuseid või käivitada uusi, ehkki endal puudub tarkvara jooksutamiseks vajalik riistvara.

Sellise lahenduse korral asuvad andmed nn pilves, kusjuures omanik ei pruugi teada, kus nad tegelikult asuvad. See omakorda võib tekitada küsimusi turvalisuse teemal. Kas on piisavalt turvaline hoida oma konfidentsiaalseid andmeid teenusepakkuja serveris, mille füüsilist asukohta ei tea?

Andmete ja teenuste paigutamine pilve on alternatiivne võimalus. Mõistlik on lahenduse planeerimisel leida optimaalne vahekord, milliseid andmeid hoida pilves, milliseid oma serverites.

Võrguvara oskab oma kogemuste põhjal pakkuda sobivat lahendust igal konkreetsel juhul.

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

vmware
AdvaFireEyeGemaltoCiscoMicrosoftTrendMicroCheck PointIBMMazeboltYubicoCarbon BlackVMwareDigiBluecat NetworksQRadarPulse SecureBrocadeExtreme NetworksTripwireDynatraceFortinetNetavisHPEAirwatchLastlineJuniper NetworksA10ObserveITBarco