Eesti keel English Pусский

Kuidas tänapäeval sauna juhitakse?

See, et sauna saab juhtida distantsilt mobiiltelefoniga, ei ole uudiseks enam kellelegi. Ka Nutimaja lahutamatuks osaks on elektrikerise juhtimine mobiiltelefoni ja tahvelarvuti abil.

Kujuta ette, et kell on 16:00, matkad metsas ning tead, et jõuad koju umbes kella 20:00 ajal. Soovid, et selleks ajaks oleks saun soe. Võtad taskust mobiiltelefoni ning lülitad sauna sisse nii, et täpselt selleks kellaajaks oleks saun soe. Nutimaja ülesandeks jääb arvutada Sinu eest, mis kellast on keris vaja sisse lülitada, et saavutada kella 20:00-ks just Sinule sobiv temperatuur. Erinevalt Nutimajaga mitteintegreeritud keristest hoiab nutimaja sauna temperatuuri valitud ajaperioodil ühtlasena. Sõltuvalt kerise valikust on võimalus saunas ka sobivat niiskust hoida. Nutimaja tagab ka ohutuse - saun lülitub välja automaatselt.

Mobiili äppi on väga mugav ja lihtne kasutada. Kolmeslider’i abil määrad endale sobiva temperatuuri, valmimise aja ning kestuse. Mobiili äpp suhtleb otse üle turvatud ja krüpteeritud kanali Nutimajaga ning ei sõltu pilveserveritest. Äpist on võimalik näha tagasisidet, kas keris on hetkel reaalselt küttes või ooterežiimil ning samuti sauna hetke reaalset temperatuuri (ja vajadusel ka niiskust).

Mugav, kas pole? 

Kõik postitused
Reijo Sirila
Reijo Sirila

reijo.sirila@vorguvara.ee

Bluecat NetworksDynatraceDarktracePulse SecureCiscoBarcoNetavisIBMFortinetBrocadeDigiTripwireObserveITFireEyeVMwareGemaltoA10MazeboltCarbon BlackAirwatchJuniper NetworksHPELastlineQRadarYubicoCheck PointExtreme NetworksTrendMicroAdvaMicrosoft