Eesti keel English Pусский

Adekvaatne ülevaade ja usaldusväärsed andmed otsuste tegemiseks.

Kuidas teed otsuseid infoturbesse investeerimisel? Kas sul on selleks piisavalt kvaliteetset infot? Kas näed tervikpilti? Oskad hinnata otsuste pikaajalist mõju ja lahenduste kogukulu?

Turvalise ja toimiva IT-taristu ülesehitus kompleksne ja investeeringutemahukas tegevus. Mitte optimaalse otsuse mõju eelarvele võib olla märkimisväärne,infoturbele taseme tõusule seejuures minimaalne.

Andmete kogumine adekvaatsete otsuste tegemiseks võib tunduda ajamahukas, kulukas ja tülikas, kuid säästab pikemas perspektiivis olulisel määral raha, aega ja närve.

Infoturbe audit tundub liialt suur ettevõtmine? 
Alusta väikselt – saa ülevaade oma võrguliiklusest ja kasutajate käitumisest 
Fortinet CTAP-iga. Alates 50 töötajaga ettevõttele tasuta. Registreeru läbi Fortineti veebi või küsi otse meilt.
Võrguvara on Eestis kõige pikaajalisema kogemusega Fortineti partner. Meie Platinum taseme partnerlus peegeldab panustamist inseneride taseme hoidmisesse ning parima võimaliku teenuse pakkumisse.

Võrguvara soovitab aeg maha võtta, infot koguda ja planeerida. Oleme selles osas oma klientidele toeks, pakkudes infoturbe auditi teenust, mis aitab koostada adekvaatse tervikpildi ning luua aluse adekvaatsete investeerimisotsuste tegemiseks.

Teenuse osaks võivad olla järgmised elemendid:

Andmekaitse üldmääruse ja teiste regulatsioonidega vastavuse saavutamine ei ole puhtalt tehnoloogiline küsimus, seetõttu soovitame selles osas viia läbi ka juriidiline analüüs.

Tunned huvi infoturbe auditi vastu? Võta meiega ühendust!

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

A10Extreme NetworksLastlineBrocadeDynatraceCarbon BlackHPEAdvaTripwireGemaltoIBMMicrosoftVMwareBarcoNetavisTrendMicroPulse SecureMazeboltQRadarFortinetYubicoCheck PointAirwatchObserveITBluecat NetworksCiscoFireEyeDigiJuniper Networks