Eesti keel English Pусский

Digital Signage - Digiteated

Digital Signage ehk digiteated on tänapäeval levinud kõikjal, kus on inimesi, kellele on vaja edastada infot pilkupüüdvalt ja efektiivselt. Digiteateid kasutatakse nii puhtalt reklaami eesmärgil kui ka kriitilise info edastamiseks lennujaamades, bussi- ja rongiterminalides, ühistranspordis, erinevates teenindusasutustes.

Hea ja toimiv digiteadete süsteem on keskelt ja kaugelt hallatav, hõlpsasti laiendatav, liidestatav erinevate automaatikasüsteemide ning andmebaasidega, ülimalt töökindel ning lõppkokkuvõttes majanduslikult tasuv. See seab kõrged nõudmised nii lahendusele endale kui selle projekteerijale ja tugimeeskonnale.

Võrguvara AS portfellis on muude visualiseerimistoodete seas ka Barco digiteadete lahendused. Barco on maailma juhtiv visualiseerimistehnoloogia ettevõte, tootes ekraane, projektoreid ja tarkvara nii äriklientidele, kinodele, kui meditsiini- ja sõjatööstusele.

Digitaalsed teavitussüsteemid

Digitaalsed teavitussüsteemid võimaldavad:

  • Edastada dünaamilist infot massidele
  • Edastatavat infot keskelt hallata
  • Kasutada olemasolevat infrastruktuuri

IP Paging

Kui ettevõtte ruumides ja territooriumil on vaja teateid edastada, siis tuleb  appi Barix.
IP Paging  ehk IP kutsung võimaldab ettevõttele võrgupõhist valjuhääldi süsteemi, tänu millele saavad selle kasutajad võrgus suhelda kõigi seadmetega (nagu näiteks telefonid, kõlarid, kellad jms). Barixi lahendus ei vaja eraldi juhtmestiku vedamist, on madalate hoolduskuludega (ei vaja arvutit ega serverit), on seadmete juurde lisamisega lihtsasti laiendatav ja ei vaja mingit kasutajakoolitust.
Soovides teadet edastada valib kasutja ise, millisesse ruumi või asukohta teadet edastab.

Lihtne, kas pole? Tule küsi Võrguvarast!

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

Barco Barix
YubicoDigiExtreme NetworksAirwatchQRadarDynatraceBrocadeTrendMicroA10Carbon BlackMicrosoftMazeboltBluecat NetworksJuniper NetworksTripwireCheck PointPulse SecureCiscoHPEGemaltoNetavisBarcoIBMFortinetAdvaVMwareLastlineFireEyeObserveIT